Algemeen - Evenementen

Dorpsfeesten
Naaldwijkse Feesten www.naaldwijksefeesten.nl
Zomerspektakel Maasdijk www.zomerspektakelmaasdijk.nl
Rondje Poeldijk www.rondjepoeldijk.nl
Sport en Spel Maasland www.sportenspel.org
DIOS Lentefeest | Den Hoorn www.dioslentefeest.nl

Oranje comités

Glastuinbouwpromotie
Kom in de Kas Westland www.komindekaswestland.nl
Varend Corso Westland www.varendcorso.nl
Nationale Zomerbloemententoonstelling www.nzbt.nl

Carnaval
De Theebukkers | De Lier www.theebukkers.nl
De Blauwkonters | Poeldijk www.blauwkonters.nl
De Jolige Druif | Wateringen www.dejoligedruif.nl

Culturele evenementen
Open Atelier Route | De Lier
www.openatelierroute.nl
Boerol www.boerol.nl
Westlandse Kunst- en Atelierroute www.kunstenatelierroute.nl
Kunst in de Kerk De Lier www.kunstindekerkdelier.nl
WTC Theaterfestival www.wtc-theaterfestival.nl

Muziekevenementen
Waterpop | Wateringen
www.waterpop.nl
Schippop | Schipluiden www.schippop.nl
Westlandse Cross www.westlandsecross.nl
Poeldijkse Dweilfestival www.dweilfestivalpoeldijk.nl
Tonen 2000 www.tonen2000.nl
Westland Korenfestival www.westlandkorenfestival.nl
Jongerenkorenfestival Poeldijk www.jkfpoeldijk.nl

Fun
Drekrees | Schipluiden www.drekrees.nl
WK KassieBouwen www.wkkassiebouwen.nl
de Oooievaarsrun www.ooievaarsrun.nl
Stichting Trekkertrek Schipluiden www.stichting-trekkertrek-schipluiden.nl
Tekno Event www.teknoevent.nl
Touwtrekken in de Kas www.touwtrekkeninhetwestland.nl
Dwars door de kas! www.dddk.nl
Westland Rally www.westlandrally.nl

Strandevenementen
Nieuwjaarsduik Monster
www.westlandsenieuwjaarsduik.nl
Strandbal Westland | Beachvolleybaltoernooi www.strandbalwestland.nl
Westland Beach Soccer Cup www.beachsoccerwestland.nl
Westland MTB Beach Challenge www.westlandmtbbeachchallenge.nl

Oranje
Oranje Comité De Lier
www.ocdelier.nl
Oranjevereniging 's-Gravenzande www.oranjeverenigingsgravenzande.nl
Oranjecomité van Kwintsheul www.oranjefeesten-kwintsheul.nl
Oranje Vereniging Maasland www.oranjeverenigingmaasland.nl
OC2000 | Oranje Comité Monster en Ter Heijde www.oc2000.nl
Oranje Vereniging Juliana Schipluiden www.oranjeverenigingschipluiden.nl

Wielerrondes
st. Wieler Evenementen Westland
www.wielerevenementenwestland.nl

Omloop van de Glazen Stad www.omloopglazenstad.nl
Wielerronde Honselersdijk www.wielerrondehonselersdijk.nl
Wielerdag van Monster www.wielerrondemonster.nl
Wielerronde Naaldwijk www.wielerrondenaaldwijk.nl
Wateringse Wielerdag www.wateringsewielerdag.nl

Hardloopwedstrijden
Halve Westland | Naaldwijk
www.westlandsehalvemarathon.nl (F & A)
Omloop Ter Heijde www.omloopterheijde.nl (F)
VTM Loop www.vtmloop.nl (F)
BraDeLierloop | De Lier www.bradelierloop.nl (F)
Rijkzwaan Loop | 's-Gravenzande www.westlandsmooiste.nl (F)
Halve Marathon van Monster www.halvemarathonvanmonster.nl (A)

Bonte Haas Loop | Wateringen www.bontehaasloop.nl

Jan Knippenberg Memorial www.janknippenbergmemorial.nl

(F) = Agium Runcircuit (overige wedstrijden: de Golden Tenloop
in Delft, de Oranjeloop in Kwintsheul en de Kadeloop in Schipluiden)

(A) = ACS Halve Marathon Circuit
(overige wedstrijden in Vlaardingen, Maassluis en Midden-Delfland)

Overige
Culinair Westland | Naaldwijk www.culinairwestland.nl
Healthy Food Movement www.hfmwestland.nl
Festival Westland Danst www.festivalwestlanddanst.nl
Avondvierdaagse 's-Gravenzande www.avondvierdaagse-s-gravenzande.nl
Wandelavondvierdaagse Wateringen-Kwintsheul
www.avondvierdaagse-wateringen-kwintsheul.nl

= ten bate van het goede doel

•• 60 websites | laatste wijziging: 14 mrt 2016 | laatste linkcontrole: 08 mrt 2016