Algemeen - Goede doelen

Actie(f) voor het goede doel
De Westlandse Ride www.dewestlandseride.nl
A Local Swim Westland westland.alocalswim.nl
Rolling On Wheels www.rollingonwheels.nl
Maaslandloop www.maaslandloop.com
Kidz for Kidz www.kidzforkidz.nl
Westland voor Giro Di Kika www.westlandvoorgirodikika.nl
SamenLoop voor Hoop - Westland www.samenloopvoorhoopwestland.nl
Freshriders www.freshriders.nl
We Fight Cancer www.wefight.nl
Team Westland www.teamwestland.nl
Roparun Team 097 FloraHolland www.roparunteam97.nl
DaikbaikerS Westland www.daikbaikers.nl
Team Waterlijn naar Alpe d'HuZes www.teamwaterlijn.jouwweb.nl

Wereldwijd
Stichting Females for Females www.femalefarmers.nl
Missie-Ontwikkeling en Vrede Honselersdijk www.movwestland.nl
Stichting Gym-Support www.gym-support.nl
Stichting Westland Support Other Foundations www.westlandsupport.nl
Shelterbox Westland www.shelterboxwestland.nl

Afrika
Wim van den Burg in Kenia www.wimvandenburg.nl
Stichting de Zaaier www.dezaaier.com
Stichting Westland helpt Afrika www.westlandhelptafrika.nl
Verkaart Development Team www.vdt.nl
Eva Demaya Stichting www.evademaya.nl
Stichting Muzikale Vrienden van Gambia | Monster
www.muzikalevrienden.nl
Girls Empowerment Foundation www.girlsempowerment.nl/nl
Westland 4 Gambia www.westland4gambia.nl
Stichting Water Life Africa | Den Hoorn www.waterlifeafrica.nl
Stichting Cameroon Health & Education Support | 's-Gravenzande
www.stichtingkameroen.org

Azië
Stichting Chimding www.chimding.nl
Stichting Belief www.stichting-belief.nl
Stichting Race voor een Wees www.racevooreenwees.nl
Stichting Ron's Droom www.ronsdroom.nl

Oost-Europa
Stichting Hulp Hongarije - Oekraïne www.shho.nl
Stichting Vrienden Speciale Kinderhulp (SVSK) www.svsk.nl
Stichting Rusland Kinderhulp Werkgroep Westland www.ruslandkinderhulpwestland.nl
Stichting Werkgroep Oost Europa www.swoe.nl
Stichting Timea www.stichtingtimea.nl
Stichting AHA www.stichting-aha.nl
Projectgroep De Westercirkel www.dewestercirkel.nl
Stichting Hoop voor Albanië www.hoopvooralbanie.nl

Zuid-Amerika
Stichting Braziliëprojecten Damião & Lauro www.stichtingdamiao-lauro.nl
Stichting Vamos | Schipluiden www.vamosschipluiden.nl
Stichting Jarikin www.jarikin.nl
Stichting Mi Casa en Ipauratu www.ipauratu.org

Wereld- en kringloopwinkels
Kringloopwinkel Habbekrats | De Lier www.kringloopwinkel-habbekrats.nl
Wereldwinkel 's-Gravenzande www.wereldwinkelsgravenzande.nl
Kringloopwinkel De Recycling | 's-Gravenzande www.recyclingwestland.nl
Kringloopwinkel Re-Sell | 's-Gravenzande www.re-sell.nl
Kringloopwinkel Rataplan | Monster en Naaldwijk www.rataplan.nl
Kringloop winkel Naaldwijk www.kringloopnaaldwijk.nl
Wereldwinkels Wateringen en Rijswijk www.wereldwinkel-rijswijk.nl
Kringloopwinkel Wateringen en Kwintsheul www.kringloopwateringenkwintsheul.nl

Overige
Stichting Vrienden van Het Westerhonk www.vriendenvanhetwesterhonk.nl
Stichting On Wheels www.stichtingonwheels.nl
Stichting Nicolette www.stichtingnicolette.nl
ALS Westland www.alswestland.nl
Stichting Kikkeropfleurdoos www.kikkeropfleurdoos.nl
Aangepast vakantievieren www.avavieren.nl
Westlands Hoop www.westlandshoop.nl


•• 59 websites | laatste wijziging: 14 mrt 2016 | laatste linkcontrole: 08 mrt 2016 ••