Algemeen - Overige

Agrarisch/natuur/milieu
Agrarische Natuurvereniging Vockestaert www.vockestaert.nl
KNHV afdeling Delfland www.knnv.nl/afdelingDelfland
Zuid-Hollands Landschap www.zuidhollandslandschap.nl
WBE Delfland - Wildbeheereenheid Delfland www.wbe-delfland.nl
Natuur en Milieufederatie Zuid-Holland www.milieufederatie.nl
LTO Noord afdeling Delflands Groen www.ltodelflandsgroen.nl
Kringloopboeren Midden-Delfland www.boerinmiddendelfland.nl
Stichting Westlandse Weelde www.westlandseweelde.nl
Werkgroep WOLF www.werkgroepwolf.nl

Auto-, motor- & brommerclubs
Westlandse Oldtimer Club "Het Barrel" www.hetbarrel.com

StichtingRal: 6014 www.clubral6014.nl (oude legervoertuigen)

Motorclub Coastriders www.coastriders.nl
Motorsportclub Westland www.msc-westland.nl

Oldtimer Brommer Club "De Oudcamp" www.obc-de-oudcamp.nl

Bibliotheken
Bibliotheek Maassluis | Midden-Delfland
www.bibliotheekmaassluis-middendelfland.nl
Bibliotheek Westland www.bibliotheekwestland.nl
Bibliotheek Westland www.bibliotheekwestland.com (cursussen e.d.)

Corsoboten
De Lier Vaart Mee www.deliervaartmee.nl
Corsoboot Kwintsheul www.corsobootkwintsheul.nl
Corsoboot Naaldwijk www.corsobootnaaldwijk.nl
Stichting Corsoboot Kern Poeldijk www.corsobootpoeldijk.nl
Corsoboot Schipluiden www.corsobootschipluiden.nl
Corsoboot Wateringen www.corsobootwateringen.nl

Fondsen
Loswal De Bonnen www.loswaldebonnen.nl
Fonds Westland www.fondswestland.nl
Fonds 1818 www.fonds1818.nl

Gebiedsontwikkeling
Westlandse Zoom www.dewestlandsezoom.nl
Integrale Ontwikkeling tussen Delft en Schiedam (IODS) www.iods.nl

Serviceclubs
Rotary Westland www.rotarywestland.nl
Rotary Westland Polanen www.rotary.nl/westlandpolanen

Ronde Tafel Westland 97 www.rt97.nl
Lions Club Westland www.lionswestland.nl
Lions Club Maasland www.lions.nl?club=maasland

Tuin(ieren)
Groei & Bloei afdeling Westland www.westland.groei.nl
Fuchsia Hobby Club Westland www.fhcw.nl
Volkstuinvereniging Maasland www.volkstuinverenigingmaasland.nl

Verzamelen
De Duckman | Stripboeken www.deduckman.nl

Vrouwen
KVG Maasland www.kvgmaasland.nl
KVG Monster www.kvgmonster.nl
KVG Naaldwijk www.kvgnaaldwijk.nl

Ladies' Circle Westland www.ladiescirclewestland.nl

Vrouwendag Westland www.vrouwendagwestland.nl

Weerstations
Weerstation 's-Gravenzande www.breejedurp.nl
Westlands weer | Monster www.westlandsweer.nl
Weerstation Westland - De Poel www.westland-depoel.nl
Weerstation Poeldijk www.weerpoeldijk.nl

Winkelcentrums/woonboulevards
Winkelcentrum Monster www.winkelcentrummonster.nl
Woonboulevard Naaldwijk www.woonboulevardnaaldwijk.nl

Winkeliers-/ondernemersverenigingen
's-Gravenzandse Middenstands Vereniging www.koopstadaanzee.nl
Maasdijkse Ondernemers Vereniging www.maasdijkseondernemers.nl
Vereniging Maaslandse Ondernemers www.vmomaasland.nl
Naaldwijkse Winkeliers Federatie www.naaldwijkwinkelrijk.nl
Winkeliersvereniging O.K.E. Poeldijk www.okepoeldijk.nl
Ondernemers Vereniging Schipluiden www.ovschipluiden.nl
Wateringse Ondernemers Vereniging www.wov-wateringen.nl
MKB Westland www.mkbwestland.nl

Zalencentrums
De Kiem | 's-Gravenzande www.dekiem.nl
zalencentrum Rehoboth | Honselersdijk www.zalencentrum-rehoboth.nl
't Trefpunt | Maasland www.trefpuntmaasland.nl

Van alles
VU Westland | cursussen www.vuwestland.nl
Ruilkring Delft & Westland www.ruilkringdelft-westland.nl
Water Sport Vereniging Westland www.wsv-westland.nl
Watersportvereniging Schipluiden www.wsvschipluiden.nl
Westlander Schippers Collectief www.okwh.nl
Dorpsvereniging Ter Heijde a/z www.hetvrondel.nl
Fun en Fit Heenweg www.funenfitheenweg.nl
Dorpskamer Den Hoorn www.dorpskamerdenhoorn.nl
Stichting Gevonden en Verloren Voorwerpen Maasland www.gevondeninmaasland.nl
Contact Jonge Bedrijven Water & Glas www.cjbwg.nl
Stichting Liers Gevoel | De Lier www.liersgevoel.nl
Vet Heuls | Kwintsheul www.vetheuls.nl
Velo Events | Wateringen www.veloevents.nl
Evergreen on Wheels | Rolstoelhockey www.evergreenonwheels.nl
Lichtjesfeest Maasland www.lichtjesfeest.nl
Gebouw O.J.O.S. | Monster www.gebouwojos.nl
Nederlandse Jeugd Indoor Kart Vereniging www.njikv.nl
Op Hodenpijl | Schipluiden www.ophodenpijl.nl
Watertheater | Dagbesteding www.watertheater-wateringen.nl
Abseil 4 Fun www.abseil4fun.nl
Buurt in Uitvoering www.buurtinuitvoering.nl
Cultuur in het Groen www.cultuurinhetgroen.nl
De Kunst Van Veilig Fietsen www.dekunstvanveiligfietsen.nl
Platform Duurzaam Westland www.duurzaamwestland.nl
van Poelje Academie www.vanpoeljeacademie.nl
Greenport HortiCampus www.greenporthorticampus.nl
hulpinjebuurt.nl www.hulpinjebuurt.nl
Campagne Niet in het Riool! www.nietinhetriool.nl
Stichting Mobiele Clowniek Fabriek www.smcf.nl
Stichting STAD+KAS www.stadpluskas.nl
Stichting Tennis4Talenten www.tennis4talenten.nl
Voor elkaar Westland | Schuldhulpmaatje Westland www.voorelkaarwestland.nl
Westland Experience www.westlandexperience.com
Hart van 's-Gravenzande www.hartvansgravenzande.nl


92 websites | laatste wijziging: 21 mrt 2016 | laatste linkcontrole: 21 mrt 2016