Algemeen - Eten en drinken
Hotels Restaurants & Partycentrums Strandpaviljoens

De Lier
theetuin De Bongaard www.debongaard.nl
De Dommerick www.dedommerick.nl
Lunchroom Bijzonder www.lunchroombijzonder.nl

's-Gravenzande
Grand Café de "Buren" www.grandcafedeburen.nl
ZES N 70 www.zesn70.nl
Eetcafé de Witte & IJssalon Il Bianco www.eetcafedewitte.nl
Cafetaria De Parel www.cafetariadeparel.nl
Bistro De Herberg www.herberg.com
Croissanterie En Passant www.enpassant.nl
Cafetaria de Oranjehoek www.deoranjehoek.nl
Pizzeria Breeje Durp www.pizzeriabreejedurp.nl
Brasserie de Bosrand www.brasseriedebosrand.nl
Paviljoen De Oase www.paviljoendeoase.nl

Honselersdijk
Café bij 't Hof www.cafehof.nl
Scholtes Horeca www.scholteshoreca.nl

Kwintsheul
Café-restaurant de Jachthaven www.cafedejachthaven.nl

Maasdijk
Eetcafé Westgaag www.eetcafewestgaag.nl

Maasland
Café 't Wapen van Maeslant www.twapenvanmaeslant.nl
Eetcafe en Terras Het Jachthuis www.hetjachthuis.nl
Smulwereld de Frietsalon www.frietsalon.nl
Café De Pynas www.depynas.nl
InZight www.inzight.nl

Monster
Pizzeria La Porta www.laporta.nl

Naaldwijk
De Pianobar www.depianobar.nl
Brasserie Mirell www.brasseriemirell.nl
Brasserie Cannes www.brasseriecannes.nl
Mokka eten en drinken www.mokkaetenendrinken.nl
Dailylunch Naaldwijk www.dailylunchnaaldwijk.nl
de 3 Winckels www.de3winckels.nl
Brasserie Bou www.brasseriebou.nl
Cafetaria Family de Proeftuin www.naaldwijk.family.nl
Hudson Bar & Kitchen www.restauranthudson.nl/nl/location-naaldwijk

Poeldijk
Eindeloos www.eindeloosuiteten.nl
Cafe De Luifel www.cafedeluifel.nl
Eetcafé Westpoort www.eetcafewestpoort.com
YES Pizza www.yespizza.nl
Snacktaria 't Harkje www.tharkje.nl
Pizza Rappido www.pizzarappidopoeldijk.nl

Schipluiden
Cafe-Terras-IJssalon "De Vergulde Valk" www.deverguldevalk.nl
Uitspanning Vlietzicht www.vlietzicht.com
Biologisch café & restaurant Indigo www.indigo-uiteten.nl
Het Tuinhuis www.tuinhuisschipluiden.nl

Wateringen
Eetcafé de Bonte Haas www.bontehaas.com
Brasserie Brothers www.brasseriebrothers.nl
Snackcounter De Kolenkit www.kolenkit.nl
Grillroom Oase www.shoarma-oase.nl
IJssalon Vanilla www.ijssalonvanilla.nl

't Woudt
Koffiehuis de Hooiberg www.dehooiberg.nu


•• 48 websites | laatste wijziging: 14 mrt 2016 | laatste linkcontrole: 07 mrt 2016 ••